Vítejte na stránkách společnosti Fairways Professional s.r.o. Pokud se zajímáte o osobní koučování, pak jste tady správně! 

Osobní koučování pro jednotlivce je velice efektivní metoda osobního rozvoje. Už během prvního sezení s koučem získáte nástroje na to, jak pracovat se stresem, vypořádávat se s náročnými životními situacemi, jak si zvýšit sebevědomí nebo jak dosahovat vyšší životní spokojenosti.
Koučování Vám pomůže zvýšit Vaši hodnotu na trhu práce, pokud se Vám nedaří nalézt zaměstnání. Pomůže Vám řešit partnerské a jiné životní problémy.
Koučování nemusíte nutně volit jen v obtížných situacích. Každý, kdo se chce stále rozvíjet, učit se novým dovednostem a zdokonalovat ty stávající určitě vytěží ze sezení s certifikovaným osobním koučem.

Hlavním cílem naší společnosti je poskytovat skutečně odborné služby v oblasti psychologie a osobního rozvoje. Tyto služby poskytujeme vždy tak, aby byly srozumitelné a cenově dostupné. 
Srozumitelností myslíme to, že Vás nebudeme zatěžovat odbornou psychologickou terminologií, abychom ve Vašich očích vypadali, že víme o čem mluvíme. My si nemusíme hrát na odborníky, protože odborníci jsme.
Cenová dostupnost pro nás není měřítkem kvality. Stejně jako u oblečení se připlácí za značku, také v naší branži se služby předražují jako ukazatel prestiže. Bavlněné tričko bude vždycky jenom bavlněné tričko bez ohledu na to, kolik bude stát a stejně tak náš osobní kouč je přinejmenším stejný odborník, jako jiný - předražený osobní kouč.

Ve chvíli, kdy se rozhodnete u nás využít služeb osobního kouče, dostanete na výběr mezi alespoň jedním mužem a jednou ženou včetně jejich profilů. Můžete si pak vybrat svého kouče podle jejich specializace nebo osobních sympatií.
Níže naleznete základní ceny našich služeb. Pokud máte jakkoliv nestandardní poptávku, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám koučování i cenu nastavíme přímo na míru.

Koučování - samostatné sezení:
Pokud si nejste jisti, zda je toto služba pro Vás nebo nevíte, kolik sezení potrvá, než budete spokojeni s výsledkem, můžete si u nás objednávat sezení po jednom. 
Jedno sezení trvá cca 45-70 minut a může probíhat jak osobně (např. u Vás na pracovišti, v kavárně, v našich prostorách) nebo třeba přes Skype.
Cena za 1 sezení: 1.990,-Kč

Koučování - balíček 5 sezení:
Důkazem vysoké efektivity koučování je skutečnost, že drtivé většině klientů stačí k řešení jejich situace právě 5 sezení.
Jedno sezení trvá cca 45-70 minut a může probíhat jak osobně (např. u Vás na pracovišti, v kavárně, v našich prostorách) nebo třeba přes Skype.
Využití balíčku je časově omezené a je třeba ho vyčerpat do 5 kalendářních měsíců od objednávky služby. Času je tedy dost a můžete tak koupit třeba poukaz jako dárek pro své blízké.
Cena za 5 sezení: 8.990,-Kč
Cena za každé 1 další sezení po využití tohoto balíčku: 1.800,-Kč

Koučování - balíček 10 sezení:
Pokud jste člověk, který je připraven na svém rozvoji pracovat na více rovinách a který se nespokojí s posunem pouze v jedné kategorii, pak si můžete objednat cenově nejvýhodnějších 10 sezení.
Jedno sezení trvá cca 45-70 minut a může probíhat jak osobně (např. u Vás na pracovišti, v kavárně, v našich prostorách) nebo třeba přes Skype.
Využití balíčku je časově omezené a je třeba ho vyčerpat do 10 kalendářních měsíců od objednávky služby. Času je tedy dost a můžete tak koupit třeba poukaz jako dárek pro své blízké.
Cena za 10 sezení: 15.990,-Kč
Cena za každé 1 další sezení po využití tohoto balíčku: 1.600,-Kč

Pokud máte o koučování zájem nebo budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat 
e-mailem: gregr@fairways.cz 
nebo telefonicky: 733 710 797